מאמרים

שלוש קווים לדמותו של מחפש העבודה הישראלי החדש

השבוע תחגוג המדינה 70 שנות קיום, וזה זמן טוב להסתכל לעובד העברי בעיניים ולראות מה מצבו, אילו תכונות מאפיינות אותו ועל מה הוא לא מוכן לוותר

עושים רושם: כך תציגו עצמכם בראיון עבודה

מזל טוב, קורות החיים שלכם הגיעו ליעדם, זומנתם לראיון עבודה ועכשיו חובת ההוכחה היא עליכם: איך תוכיחו למגייסים שאתם האדם הנכון לתפקיד, ואיך לא תפלו במלכודות עתיקות כמו "מה החיסרון שלך?"

מה יותר חשוב ממשכורת במקום העבודה?

מצאתם מקום עבודה, הגעתם לשלב המו"מ על השכר - ונתקעתם? חוששים לבקש העלאה? מתי כדאי להתעקש על כל שקל ובאילו מקרים עדיף להתפשר? הנה 5 דברים שחשובים יותר מכסף

מחפשי עבודה - הכנתם כבר נאום למעלית?

מחפשי עבודה - הכנתם כבר נאום למעלית?

"נאום מעלית" נועד לתאר אתכם ואת כישוריכם במסר תמציתי וקצר עד שתגיעו לקומת היעד בבניין והדלתות ייפתחו. מה חשוב לדעת?

לחסוך כסף וזמן: כך תבחרו עבודה שמתאימה לכם

שילוב של לחץ חברתי וגיל צעיר יכול להביא לבזבוז שנים ולהשקעה מיותרת בלמידת תחום שלא תעסקו בו. אם תבחרו במקצוע המתאים לכם - ייתכן ולא תצטרכו להגיע לאקדמיה.

חיפוש עבודה- השלבים, המושגים ומה שביניהם

ברוכים הבאים לעולם חיפוש העבודה. בין אם אתם מחפשים עבודה בצורה עצמאית או דרך חברת השמה, חשוב שתכירו את המושגים הנפוצים ואת השלבים מרגע שליחת קורות החיים ועד לקליטה במקום העבודה החדש כדי שתוכלו להכין את עצמכם בצורה הטובה ביותר. 

המדריך לכתיבת קורות חיים

אין דרך אחת לבניית קורות החיים. זהו הטופס האישי שלכם והוא מובנה כרצונכם תוך שמירה על תבנית בסיסית. בסך הכול, קורות החיים צריכים להיות חיוביים, תמציתיים ורהוטים, להדגיש הישגים ונקודות חוזק ולעשות רושם טוב על המעסיק. 

שפת גוף בראיון עבודה

הרושם הראשון במהלך ראיון אישי-תעסוקתי מתקבל למעשה בשלושים השניות הראשונות. כנסו לראות מה תוכלו לעשות על מנת לעשות את הרושם הטוב ביותר...

כך תהפכו את העבודה הזמנית לקבועה

אתם מחפשים עבודה כבר המון זמן, הייאוש מתחיל לכרסם בכם ופתאום מגיע הטלפון המיוחל: משרה מעולה, בתחום העיסוק שלכם, עם מיקום מצוין ותנאים מפתים, אבל מדובר בעבודה זמנית. 

איך תבחרו את העבודה שהכי מתאימה לכם?

שוק התעסוקה של המאה ה-21 פתוח יותר, דינמי יותר ומגוון יותר מבעבר. התפתחות הטכנולוגיה והשינויים במבנה החברתי העלימו מקצועות מסורתיים והמציאו חדשים תחתיהם, "עבודה מרחוק" החליפה אצל רבים את היציאה לעבודה, והשאיפה למימוש העצמי החליפה את השאיפה לקביעות. 

10 מפתחות לניהול קריירה במאה ה-21

בעשור האחרון השתנה העולם הארגוני שינוי עמוק ומשמעותי וממשיך להשתנות בקצב מסחרר. חוקי המשחק שהובילו מנהלים ועובדים להצלחה השתנו באופן חסר תקדים, ושינויים אלו משפיעים על חייהם האישיים והמקצועיים של כל מי שנמצא בשוק העבודה. מה שהביא עובדים ומנהלים להצלחה עד היום - לא יוכל עוד להמשיך לקדם אותם. 

מחקר פורץ דרך: נחישות חשובה יותר להצלחה מקצועית מאינטליגנציה

העבודה מנפצת מיתוס מחקרי חזק במיוחד שקובע באופן נחרץ כי מנת המשכל היא מנבא ראשון במעלה להצלחה מקצועית.

טיפים לראיון עבודה מוצלח ורשימת שאלות מראיונות עבודה

כמה טיפים שיעזרו לכם להתכונן ולהתנהל נכון בראיון העבודה.

Please reload