לוגו טנא קר.jpg
פרופיל חברה

קבוצת טנא קר מעניקה שירותי סיעוד ורווחה של מטפלים ומטפלות לזכאי הביטוח הלאומי, קרן לרווחת נפגעי השואה, משרד העבודה והרווחה, ומשרד הביטחון.

החברה מעניקה סל שירותים נרחב בתחום הטיפול בבית ומלווה את המטופל משלב הגשת הבקשות לזכאות, דרך איתור מטפלים מתאימים ועד שימור הקשר ובקרה על שביעות הרצון.

אנו מעניקים שקט נפשי למטופל ולקרוביו באמצעות שרות אדיב, יעיל ומקצועי הנותן דגש לבחירת המטפלים המקצועיים והאמינים ביותר ומעניקים את כל פתרונות הסיעוד לביתם של בני הגיל השלישי, נכים, וילדים בעלי מוגבלויות.

השרותים שלנו הם בפריסה ארצית: 

שירותי סיעוד וטיפול אישי בבית: לזכאי חוק ביטוח סיעוד, ניצולי שואה, ומשרד הטחון.

שירותי מטפל/ת אישי בבתי חולים.

השגחה פרטית ע"י אחים ואחיות לבית ולבית החולים.

שירותי טיפול אישי בבתי דיור מוגן לקשישים אשר על פי הקריטריונים של הביטוח הלאומי,אינם יכולים לבצע פעולות יומיומיות בכוחות עצמם.

מתן יעוץ והכוונה לרבות בנושא חוק סיעוד/ניצולי שואה/משפחות שכולות/אלמנות צה"ל

מתן ייעוץ והכוונה לפני כניסה לבית דיור מוגן/בית אבות.

השאיפה שלנו היא להעניק ללקוחותינו שירות כולל, שיתאים בצורה מושלמת בין המטופל לבין המטפל ולהעניק לו את הסביבה הטובה ביותר, זו שתספק לו מעט נחת ותאפשר לו לחיות בשלווה ובכבוד.

 

סגל עובדי קבוצת טנא קר הם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, שפועלים כבר שנים בעולם הסיעוד והטיפול ויודעים כיצד לפנות לכל מטופל, איך לעזור לשיפור מצבו ובאיזו דרך להשיג בדיוק את מה שהוא זקוק לו.

אנו מאמינים בהענקת שירות שהוא מעבר למקובל כיום בישראל, משום שאיננו מאמינים במילוי החובות הבסיסיות כלפי הלקוח ותו לא. אנו מאמינים בהענקת כל הכלים שאנו יכולים לתת ובליווי של הלקוח עד לנקודה בה הוא מרוצה ממצבו ומהתנאים שסופקו לו.

זוג מבוגרים על לוגו נקי.jpg