סרטון תדמית טוטאל קשת 

פרופיל חברה - טוטאל קשת עובדים

חברת "טוטאל קשת עובדים" הינה חברה בקבוצת חברות הפועלת בתחום כוח אדם וההשמה.

חברתנו מספקת שירותי כוח אדם והשמה בכל הארץ. שירותי ההעסקה וההשמה של טוטאל קשת מותאמים לצרכים שלך. אנו מתמחים באיתור מיון והשמה של עובדים לתעשייה, אדמיניסטרציה שירות מכירה וניהול בכל הרמות וכן בעובדים כלליים בלתי מקצועיים.

לטוטאל קשת צוות מקצועי ומנוסה בעל יכולת ראייה רחבה ובלתי מתפשרת המבצע תהליכי סינון איכותיים. מטרתינו העיקרית היא ללמוד לעומק את צרכי הארגון ולסנן את המועמדים כך שבסופו של תהליך יהיו בפני מקבלי ההחלטות  רק מספר מצומצם ואיכותי של מועמדים פוטנציאליים.  

אנחנו שואפים ליצור השמה מוצלחת ולעמוד ביעדי הצלחה.

העסקה:

"טוטאל קשת עובדים" מגייסת ומעסיקה עובדים למשרות קבועות וזמניות, לתקופות קצרות וארוכות (בכפוף לחוק העסקת עובדי כ"א עד 9 חודשי עבודה), במגוון רחב של תחומים.
היקף אספקת העובדים משתנה בהתאם לדרישות הלקוח, החל מאספקה מידית של עובד אחד וכלה באספקת עובדים לפרויקטים עתירי כוח אדם.
טוטאל מחויבת לחוקי העסקה בתחום כ"א ולחוקי העסקה בישראל.

השמה:

"טוטאל קשת עובדים" מתאפיינת ברמה גבוהה של מקצועיות, דיסקרטיות וניסיון רב בזיהוי הצרכים של המעסיקים ושל דורשי העבודה ובהתאמת המועמדים הראויים ביותר מתוך מאגר דורשי העבודה שעומד לשרותינו. חברתינו מספקת מענה המותאם אישית לדרישותיך ולצרכיך כמעסיק. אנו מתאימים את עצמנו לצרכיו המשתנים של השוק ומפתחים גישות חדשניות. אנו רואים את עצמנו שותפים אסטרטגיים, ובתור שכאלה, מלווים אותך הלקוח בכל תהליך הגיוס והקליטה, באמצעות יועצי השמה מקצועיים ומומחים מהשורה הראשונה בתחום הגיוס.