טוטאל שירותי סיעוד

"טוטאל שירותי סיעוד" הוקמה במטרה להעניק שירות מקיף ככל האפשר לאנשים אשר מגיע להם הכל: ילדים בעלי צרכים מיוחדים, חולים סיעודיים, קשישים ונזקקים. החברה נוסדה מתוך ראייה לפיה אותם אנשים זכאים לקבל את המגיע להם במהירות ובקלות, עם כמה שפחות קשיים ביורוקרטיים, בדרך הקצרה והפשוטה ביותר.

 

"טוטאל שירותי סיעוד" מסייעת ללקוחותיה ולבני משפחתם לאתר את בית האבות המתאים להם ביותר, את המטפלים להם הם זקוקים יותר מכל ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר, שיסייעו להם להתגבר ולהתמודד בצורה מיטבית עם הקשיים הרבים אשר הפכו להיות מנת חלקם מידי יום.

 

השאיפה שלנו היא להעניק ללקוחותינו שירות כולל, שיתאים בצורה מושלמת בין המטופל לבין המטפל ולהעניק לו את הסביבה הטובה ביותר, זו שתספק לו מעט נחת ותאפשר לו לחיות בשלווה ובכבוד.

 

אנשי חברת טוטאל שירותי סיעוד הם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, שפועלים כבר שנים בעולם הסיעוד ויודעים כיצד לפנות לכל מטופל, איך לעזור לשיפור מצבו ובאיזו דרך להשיג בדיוק את מה שהוא זקוק לו.

אנו מאמינים בהענקת שירות שהוא מעבר למקובל כיום בישראל, משום שאיננו מאמינים במילוי החובות הבסיסיות כלפי הלקוח ותו לא. אנו מאמינים בהענקת כל הכלים שאנו יכולים לתת ובליווי של הלקוח עד לנקודה בה הוא מרוצה ממצבו ומהתנאים שסופקו לו.